За сприяння Ігоря Артюшенка 50 дітей з Запорізької області оздоровляться в санаторії

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко регулярно надає підтримку дітям, які потребують особливої соціальної уваги.

Щороку за сприяння депутата маленькі мешканці Запорізької області мають змогу відпочити і оздоровитися в Україні та інших країнах Європи.

Минулого тижня завдяки Ігорю Артюшенку п’ятдесят дітей заселилися в дитячий спеціалізований санаторій «Бердянський». Установа спеціалізується на лікуванні обструктивного і хронічного бронхіту, бронхіальної астми, гастроентерологічних відхиленнях здоров’я і різних патологій серця та опорно-рухового апарату. Санаторій функціонує цілий рік, в закладі працюють не тільки медпрацівники та вихователі, але й вчителі, тож оздоровлення відбувається без відриву від навчання.

Для мене було важливим, що діти зможуть поєднувати лікування та навчання, адже термін перебування в санаторії – 24 дні. Самостійно ми навряд чи могли б організувати оздоровлення на такий тривалий час. Від імені всього батьківського комітету висловлюю подяку Ігорю Андрійовичу, – ділиться враженнями запоріжанка Наталя.

На оздоровлення були направлені діти віком від 7 до 14 років з малозабезпечених, багатодітних родин та діти, чиї батьки проходили службу в ООС.