За сприяння Ігоря Артюшенка в Запоріжжі пройшов конкурс молодих піаністів

Відкритий конкурс молодих піаністів проходив в Запорізькому музичному училищі ім. Платона Майбороди. Протягом трьох днів за призові місця змагалися 40 музикантів зі всіх куточків України. 18 березня в навчальному закладі відбулась урочиста церемонія нагородження.

Визначали кращих відомі піаністи – доцент кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії ім П.І. Чайковського Борис Федоров, доцент кафедри спеціального фортепіано Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Марина Чернявська та переможець чисельних міжнародних конкурсів Дмитро Оніщенко.

Проведення конкурсу в Запоріжжі стало можливим за сприяння народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка. Для парламентаря подія має особливе значення, адже народний обранець є випускником музичного училища ім. Платона Майбороди. Під час церемонії нагородження Ігор Артюшенко пригадав, як колись сам сідав за рояль на сцені закладу.

IMG_3388

– Останній раз саме на цій сцені в далекому 2003 році я здавав іспити. Пам’ятаю, як я переживав і хвилювався, тому я чудово розумію, що відчували конкурсанти.

Дуже приємно, що не дивлячись на важку ситуацію у нас розвивається культура і музика, зростає наступне покоління піаністів, які демонструють прекрасні результати.
І це дуже правильно, тому що культура – це те, що робить з нас людей
Дякую всім учасникам. Від вас залежить майбутнє і фортепіанного мистецтва, і культури в цілому. Вчіться гарно, будьте гордістю ваших викладачів, батьків, рідних міст і всієї  України, – звернувся до учасників народний депутат.

В свою чергу педагогічний колектив училища нагородив Ігоря Артюшенка відзнакою за внесок, який депутат робить в розвиток навчального закладу.

З завершенням змагань юних музикантів привітав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислав Мороко.

IMG_3374

Одним з найголовніших пріоритетів для нас є підтримка обдарованих дітей і молоді.  Сьогодні, коли наша держава відстоює свою незалежність, ваша творчість стане ще одним кроком до розбудови України як культурної європейської країни, – сказав очільник Департаменту.

Підтримку в проведенні конкурсу також надали депутати Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Олександр Константинов та Микола Бєлий.
Завдяки спонсорам переможці отримали не тільки пам’ятні дипломи, але й грошові подарунки.

Переможців та лауреатів відзначали в трьох вікових категоріях. Запоріжжя на конкурсі представили тринадцять юних музикантів – Богдан Панасович, Олександра Зайдун, Іванна Кулеш, Софія Павловська, Євгенія Зубова, Анжеліка Полякова, Ірина Драгалова, Артур Остапчук, Анна Сахарова, Ангеліна Субботіна, Олена Пілія, Олеся Степанова та Владислав Абельмас.

IMG_3413

IMG_3366 IMG_3371

IMG_3380 IMG_3389 IMG_3400