За сприяння Ігоря Артюшенка в запорізьких дворах з’явилось освітлення

Енергозберігаючі лічильники були встановлені у дворах будинків, розташованих від вулиці Рекордної до вулиці Незалежності України. Незважаючи на те, що вони  знаходяться в центрі міста, освітлення внутрішньодворової території було відсутнє з моменту будівництва.

В ході робіт було встановлено 54 залізобетонних електроопори, 60 світлодіодних світильників, прокладено 2100 м проводу СІП, забезпечивши таким чином 100% освітлення, пишуть на сайті запорізької мерії.

Встановлення освітлення було проведено за рахунок субвенції Кабінету Міністрів України, яка була призначена на розвиток територій на окрузі народного депутата, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка.

Втілити в життя проект з освітлення кварталу запропонував депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Андрій Согорін.

– Ігор Артюшенко попросив депутатів міської ради визначитися з пріоритетами на округах, куди можна було б виділити кошти. Я запропонував кілька проектів, в тому числі і освітлення цілого кварталу. В кінці 2016 року почалося проектування, об’єкт виявився складним, тому на це пішла частина 2017-го і тільки під кінець року він був готовий і стало можливим перейти до будівництва, яке закінчилося в середині січня 2018 року, – зазначив Андрій Согорін.

У 2018 році роботи по даному напрямку будуть продовжуватися.