За сприяння народного депутата маленьким запоріжцям подарували свято до Дня захисту дітей

За ініціативою народного депутата України Ігоря Артюшенка для дітей Заводського та Дніпровського районів міста Запоріжжя були проведені святкові заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.

Дитячі свята пройшли в парку Івана Гутника-Залужного, скверу, розташованого за адресою вул. Руставі, 1, а також в сквері ім. 30-річчя визволення від фашистських загарбників Заводського району.

Для дітей була організована святкова програма, учасників розважали професійні аніматори, а також в різних конкурсах були розіграні подарунки для малечі. Загалом в святкових заходах взяли участь декілька сотень маленьких запоріжців. Батьки діточок відзначили, що діти отримали задоволення та багато позитивних емоцій від свята.

Діти – це наше майбутнє. І виховуючи підростаючі покоління, дорослі мають розуміти всю міру відповідальності перед нашою малечею. В сьогоднішніх умовах батьки мають захищати дітей від тих загроз та викликів, з якими зіштовхується наша країна.

Втім я впевнений, що невдовзі українські діти зростатимуть під мирним небом, а держава зможе максимально захистити права кожного маленького українця.

Всім дітлахам і тим, хто колись був ними, зичу здоров’я, щастя, батьківського тепла. Мені вкрай приємно організовувати подібні дитячі свята та бачити щирі посмішки малюків.

Зі святом! З Міжнародним Днем захисту дітей!, – привітав запоріжців із цим днем Ігор Артюшенко.

IMG_7811 10 2 IMG_7808 9 6 IMG_7767 IMG_7780