Запоріжці мають можливість контролювати освоєння коштів міського бюджету на ремонти будинків у Ленінському та Заводському районах міста

Відтепер кожен мешканець Ленінського та Заводського району міста може особисто контролювати та перевіряти виконання робіт по ремонту дахів і ліфтів у житлових будинках, ознайомившись із відповідною таблицею освоєння бюджетних коштів на ремонтні роботи в житлових будинках на 2015 рік (завантажити таблицю можна, натиснувши тут).

Перелік об’єктів у списку нараховує більше ніж 100 багатоквартирних будинків, а суми, виділені на один будинок коливаються від 15 000 до 500 000 гривень. На модернізацію, експертизу і капітальний ремонт ліфтів заплановано більше ніж 11 мільйонів гривень. Загальна сума виділена на ремонтні роботи і капітальний ремонт у двох районах міста перевищує 42 мільйони гривень.

«В бюджетуванні існує завжди два головних питання: де взяти кошти і на що їх витратити. З початком фінансової децентралізації, яку розпочали народні депутати  у 2015 році завдяки відповідним законодавчим змінам, значно збільшились фінансові можливості місцевих бюджетів. І тут Запоріжжя не є виключенням. А тому тепер є реальна можливість покращити житловий фонд Запоріжжя, внутрішньоквартальні дороги, провести ремонти, на які так довго чекають запоріжці. Але виникає і друге питання – це контроль за використанням коштів, реальним виконанням робіт та цін, за якими будуть  закуповуватись матеріали. Я з крайньою недовірою ставлюся до міської влади, яка залишилась нам у спадок від банди Януковича і яка досі не понесла справедливого покарання за свої корупційні злочини. Тому закликаю запоріжців звернути свою увагу на перевірку робіт, на які витрачаються наші з Вами кошти. А у випадку невідповідності запланованого і виконаного – повідомляти», – зазначив Ігор Артюшенко.