Запоріжців привітали з Днем Заводського району міста

Під час урочистих заходів, пов’язаних зі святкуванням дня Заводського району міста Запоріжжя, помічних народного депутата Ігоря Артюшенка Микола Бєлий вручив керівництву району фотоапарат для того, щоб можна було фіксувати історію району. Виконуюча обов’язки голови району Наталя Печонкіна натомість пообіцяла, що до наступного дня району буде підготований стенд з фото звітом про головні події заводчан.

Передаючи вітання від народного обранця, який через пленарне засідання у Верховній Раді не зміг особисто бути присутнім на урочистостях, Микола Бєлий зазначив: «Заводський район є самобутнім і економічно незалежним районом. Тут дуже активна молодь, яка не чекає на манну небесну від міської чи державної влади, а сама бере і робить. Так, наприклад, в травні почистили пляж від сміття, пофарбували лавочки, самостійно встановили турніки, спортивні площадки. Вони роблять все це своїми силами, і слугують взірцем для решти районів міста».

Окремі слова подяки від народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка його помічник адресував тим молодим людям, які захищають у цей час Батьківщину, а також їхнім батькам, які виховали таких мужніх синів і дочок.

 

 

DSC05265DSC05251