Запоріжжя відвідав Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман

Робоча делегація в складі Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – «Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка, голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля, голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака взяли участь в урочистому відкритті перевантажувального терміналу підприємства «Нібулон» в селищі Біленьке.

Володимир Гройсман привітав мешканців регіону та зазначив, що нове підприємство свідчить про розвиток країни.
IMG_3842
Якщо відкриваються нові підприємства, це означає, що держава розвивається. Економіка нашої країни відроджується. Наша задача – завойовувати зовнішні ринки та забезпечувати внутрішній ринок якісною продукцією
Вважаю, що треба розвивати село та фермерство. І робити це через підтримку громад. Тоді ми отримаємо реальний розвиток економіки і підвищення якості життя кожного українця
, – зауважив Володимир Гройсман.

Народний депутат, голова Запорізької територіальної організації «Солідарність» – «Блок Петра Порошенка Ігор Артюшенко зазначив, що новий термінал надає запоріжцям нові можливості.

– Сьогодні ми вкотре спостерігаємо за реформами в дії. В Україні функціонують підприємства європейського зразка, впроваджуються сучасні технологій, широкі можливості відкриваються перед українськими селами. Я щиро вітаю мешканців Біленьківської громади. Нове підприємство це, перш за все, нові робочі місця, а нові робочі місця – це розвиток громади, – сказав парламентар.
IMG_3910

Також члени делегації на чолі з Прем’єр-Міністром взяли участь в урочистостях до Дня медичного працівника та оглянули процес будівництва запорізьких мостів.