Запорізька міська влада нехтує заходами економії в складний час

Не зважаючи на постанову Кабінету міністрів України № 65, прийняту у березні 2014 року і покликану сприяти серйозним заходам економії, представники запорізької мерії проявляють постійну некомпетентність в даному питанні.

З метою стабілізації економічної ситуації в державі та економного і раціонального використання державних коштів Кабінет Міністрів України значно скоротив цілий ряд витрат.

Зокрема в постанові йдеться про припинення придбання державних автомобілів (окрім медичних), оплати мобільного зв’язку держслужбовцям, припинення утворення нових бюджетних установ без дозволу Кабміну, скасування всіх надбавок та премій до зарплатні державним службовцям та багато іншого.

Народний депутат України Ігор Артюшенко, у своїх зверненнях нагадав представникам міської та обласної влади Запоріжжя про дані заходи, викликані складною економічною ситуацією у країні.

Хоча для чиновників міської ради Запоріжжя дана постанова несе рекомендаційний характер, але лишається дивним факт, що представники запорізької мерії не поспішають економити на собі в скрутний для країни час.

Парламентар нагадав про нещодавнє преміювання мера Олександра Сіна, інших чиновників мерії та керівників міських комунальних підприємств.

«Викликає занепокоєння і обґрунтоване обурення той факт, що в складний для держави час, коли економіка ослаблена бандитським режимом Януковича, а наразі ще й війною на сході країни, запорізькі чиновники продовжують витрачати гроші на улюблених себе», – заявив Артюшенко.

Також незрозумілим лишається спроба міської влади звільнити комунальне підприємство «Побутовик», від передачі своїх прибутків у міський бюджет в 2015 році, внісши зміни у відповідне рішення міської ради «Про визначення пропорцій розподілу орендної плати між місцевим бюджетом, орендодавцями та балансоутримувачами об’єктів права комунальної власності».

Парламентар наголосив, що лише в цьому, окремо взятому прояві некомпетентності міської влади, бюджет Запоріжжя може втратити приблизно 340 тисяч гривень.