Запорізька «Просвіта» проведе Форум української інтелігенції області

За підтримки народного депутата України Ігоря Артюшенка в Запоріжжі буде проведено Форум української інтелігенції краю, в якому візьме участь широке коло представників культури та науки області.

Захід планується провести у лютому 2015 року в форматі виступів-доповідей учасників на тему подальшої діяльності з популяризації українського історико-культурного надбання, військового та національно-патріотичного виховання молоді,  ідей українського державотворення, а також захисту та підтримки національного товаровиробника.

«Завданням Форуму є консолідація зусиль патріотично налаштованої інтелігенції задля втілення в життя ідей Майдану щодо подальшого європейського вибору України з урахуванням давніх історико-культурних традицій українського народу», – заявив Ігор Артюшенко.

До участі в Форумі української інтелігенції Запорізької області будуть запрошені представники сфери освіти, науки, культури та туризму, промислового та сільськогосподарського виробництва, ЗМІ, громадських та релігійних організацій, політичних партій проєвропейського та національного спрямування.

 

З питань участі у Форумі просимо звертатись та надсилати тези доповідей на Е-mail: [email protected]