Запорізькі ОСББ були нагороджені за підсумком конкурсу проектів

Вчора в офісі Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відбулось нагородження переможців другого конкурсу проектів ОСББ Дніпровського та Заводського районів.

Конкурс проходив за ініціативи народного депутата України Ігоря Артюшенка. Ідею заохочення ОСББ також підтримав депутат Запорізької міської ради, член фракції «БПП «Солідарність» Микола Бєлий.

Серед учасників було обрано два найкращі проекти, на реалізацію яких їм було надано сертифікати на 15 та 10 тисяч гривень відповідно. Заслужені нагороди отримали ОСББ, розташовані за адресами вул. Хакаська, 7 та вул. Незалежної України, 36.

Перший сертифікат на суму 15 тисяч гривень від голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка отримала ідея заміни освітлення під’їздів енергозберігаючими лампами та оснащення їх датчиками руху. Вони будуть встановлені в ОСББ по вул. Хакаській.

Другим проектом, що отримав премію, стала ідея встановлення на прибудинковій території системи поливу. На реалізацію цієї ініціативи від Миколи Бєлого ОСББ отримало сертифікат на суму 10 тисяч гривень.

«Я радий, що запорізькі ОСББ знаходять можливості для того, щоб якомога більш ефективно розпоряджатись існуючими ресурсами. Тому я обрав проект, який спрямований на підвищення енергоефективності та сприятиме економії коштів для будинку.

Я неодноразово зазначав, що лише створення ОСББ врятує житловий фонд як міста, так і країни в цілому. Тому я і надалі буду підтримувати запоріжців, які не бояться відповідальності та готові власними зусиллями робити твої будинки більш комфортними для проживання», – наголосив народний депутат Ігор Артюшенко.

Депутати привітали учасників конкурсу, а також анонсували відкриття прийому заявок на участь у третьому аналогічному заході, переможці якого також отримають призи на реалізацію проектів, спрямованих на покращення умов життя мешканців ОСББ.

IMG_8046 IMG_8048 IMG_8033