Запорізькі ОСББ отримали чергові призи за підсумками конкурсу проектів

В коворкінгу Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відбулось нагородження переможців конкурсу серед ОСББ. Конкурс вже на регулярній основі проводиться за ініціативи народного депутата України Ігоря Артюшенка. Ідею політика підтримав ще один член команди запорізької «Солідарності», депутат Запорізької міської ради Микола Бєлий.

Більше десятка поданих проектів від ОСББ претендували на призи в 15 000 та 10 000 тисяч гривень відповідно. Головну нагороду від народного депутата України, Голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка Солідарність» Ігоря Артюшенка отримало ОСББ, створене у будинку за адресою вул. Узбекистанська, 1а. Переможець використає отримані кошти на заходи з енергозбереження – у всіх під’їздах будинку традиційне освітлення буде замінене на сучасні світлодіодні світильники.

Такий захід сприятиме меншому споживанню електроенергії в будинку для освітлення тих площ, які використовуються спільно всіма мешканцями.

Другу нагороду від депутата Запорізької міської ради Миколи Бєлого отримало ОСББ «Чуйкова, 38». Згідно з їх проектом, кошти будуть використані на спорудження дитячого ігрового комплексу, яким зможуть користуватись мешканці одразу двох сусідніх будинків. За словами голови ОСББ, наразі дитячий майданчик у дворі просто відсутній, і тому благоустрій території ініціювали мешканці, які почали вкладати власні кошти. Тепер же проект буде в повній мірі реалізований за рахунок призового фонду конкурсу.

«Безумовно, позитивним є прагнення запорізьких ОСББ до генерування проектів, що дозволять більш ефективно розпоряджатись існуючими ресурсами. Тому і на цей раз в конкурсі я традиційно обрав проект, який спрямований на підвищення енергоефективності та сприятиме економії коштів для будинку в майбутньому.

Я завжди казав, що лише створення ОСББ врятує житловий фонд як міста, так і країни в цілому. Тому я і надалі буду підтримувати запоріжців, які не бояться відповідальності та готові власними зусиллями робити власні будинки більш комфортними для проживання», – наголосив народний депутат Ігор Артюшенко.