Запорізькі студенти отримали шанс безкоштовно побувати в штаб-квартирі НАТО у Брюсселі

Народний депутат України Ігор Артюшенко, разом з радником міністра освіти і науки України Сергієм Пархоменко та автором проекту «НАТО квест» Михайлом Колібабчуком провели для запорізьких студентів конференцію під назвою «Перспективи євроатлантичної інтеграції України».

Ігор Артюшенко відкрив захід, наголосивши на тому, що події, які розгорнулись у нашій державі в останні роки, остаточно визначили проєвропейський вектор розвитку України.

«Події Революції Гідності, а також результати президентських виборів і виборів до Верховної Ради довели, що переважна більшість українців бачать себе у європейській спільноті і в тому числі бачать саму Україну у складі НАТО. Та наразі головною метою є окреслення тих завдань, які ми маємо вирішити, щоб забезпечити собі вступ до цього блоку», – зазначив парламентар.

В рамках конференції, яка відбулась у Запорізькому національному університеті, було також презентовано сам проект «НАТО квест», покликаний поглибити знання молоді відносно сутності Північно-Атлантичного Альянсу.

Для участі у проекті студенти мають зареєструватись на сайті «НАТО квесту» і щодня відповідати на запитання, а також виконувати різноманітні завдання, тематично пов’язані з діяльністю Північно-Атлантичного Альянсу.

По словам автора квесту Михайла Колібабчука, троє студентів, які протягом 100 днів наберуть найбільшу кількість балів у вікторині, зможуть за рахунок Північно-Атлантичного Альянсу поїхати на екскурсію в штаб-квартиру НАТО в Брюссель. На решту учасників, окрім літнього табору та можливості поїхати в інші країни НАТО, чекають цінні призи та сувеніри – планшети, електронні книги, рюкзаки та туристичне спорядження.

Ігор Артюшенко зазначив, що сприятиме відправленню 5 кращих учасників «НАТО квесту» від Запоріжжя на літній безпековий табір в Херсонській області. Крім того, народний депутат сам зареєструвався на сайті проекту і пообіцяв підтримку поширенню інформації про квест.

Наприкінці заходу спікери конференції відповіли на всі запитання студентів.

 

Зареєструватись для участі в проекті «НАТО квест» можна на сайті:
www.natoquest.org

DSC_0087