Запорізький борець подякував парламентарю за підтримку на першості Європи

Запорізький борець, член спортивного клубу «Запорізька Січ» Андрій Гладких подякував за підтримку керівництво клубу і особисто його президента, народного депутата України Ігоря Артюшенка.

Щодо самого виступу, то, на жаль, Андрію не вдалося піднятись на п’єдестал пошани. Борючись з одним із найкращих борців світу, який представляв Грузію, українець зміг вийти на перевагу в 6 балів: після двох блискучих технічних прийомів рахунок «8:2» на табло був на користь Андрія. Але в силу недосвідченості перевага була втрачена.

«Виходячи на килим проти кращих борців світу, доволі важко налаштуватись, впоратись із хвилюванням. Але і такі поразки вчать, тому буду тренуватись далі та готуватись до наступних стартів» – зізнається юний запоріжець.

Сам народний депутат, президент клубу «Запорізька Січ» каже, що в цілому залишився задоволеним виступом Андрія на першості Європи та обіцяє і надалі підтримувати талановитих спортсменів.

«Спорт – це наше майбутнє, запорука розвитку здорової та самодостатньої нації. Окрім цього, саме спортивні досягнення часто формують позитивний імідж держави на міжнародній арені. Тому я пообіцяв собі, що я буду й надалі підтримувати запорізьких спортсменів» – зазначив  Ігор Артюшенко.