Заради сприяння обороні українських земель народні обранці сформували міжфракційне депутатське об’єднання «Самооборона Майдану»

Сьогодні, у Верховній Раді України, було створено міжфракційне депутатське об’єднання «Самооборона Майдану» під керівництвом Андрія Парубія.

До членства в об’єднанні був запрошений народний депутат Ігор Артюшенко, який став єдиним представником від Запорізького краю в даній групі.

Сам парламентар відзначив, що в зв’язку з цим фактом, на нього лягає велика відповідальність за спокій в рідній області.

«У мовах російської агресії, в яких сьогодні перебуває Україна, вважаю за необхідне створення міжфракційного об’єднання «Самооборона Майдану». Це є особливо важливим для прифронтових областей, однією з яких є Запорізька область. Об’єднавши депутатський корпус з представників різних фракцій, ми зможемо ефективніше координувати дії по захисту українських територій.

Так, як узимку Самооборона Майдану повалила режим Януковича, так як весною, її представники стали авангардом добровольчих батальйонів, які першими відправились в зону АТО, так і зараз міжфракційне депутатське об’єднання «Самооборона Майдану» стане тією силою, яка забезпечить реформування системи національної безпеки, гідне постачання та відповідний соціальний статус захисникам України, а також сприятиме миру на українській землі», – зазначив Ігор Артюшенко.

Депутатське об'єднання "Самооборона Майдану"