Завдяки Ігорю Артюшенку маленькі запоріжці провели різдвяні свята у Івано-Франківській області

Група з 90 дітей з соціально незахищених верств населення та дітей учасників АТО завдяки спільним зусиллям народних депутатів Ігоря Артюшенка, Миколи Фролова та Сергія Валентирова вже традиційно провели різдвяні свята у Івано-Франківській області.

Поїздка на західну Україну тривала з 3 по 13 січня. Під час свят діти відвідували екскурсії по Івано-Франківську та мальовничим місцям цього регіону, дивились святкові вистави, вивчали різдвяні традиції та обряди, які поширені в тих краях.

Зокрема, діти побачили пам’ятки архітектури Івано-Франківської області, відвідали безліч музеїв, стали учасниками різдвяного фестивалю «Розколяда», послухали місцеві пісні на концерті «Маленькі бойки». Але найголовніше те, що діти, проживаючи у сім’ях місцевих однолітків, отримали нових друзів з Івано-Франківщини. Спільно з ними вони колядували, займались цікавими та пізнавальними справами.

Мені дуже сподобалась поїздка. Особливо вразив місцевий краєвид, тут дуже красива природа. Також вразили місцеві люди. Вони дуже привітні та гостинні, – розказала про свої враження від відпочинку донька учасника АТО, 8-річна Аня.

Також позитивно оцінили такий яскравий та насичений відпочинок і батьки дітей.

Якщо б не така програма від народних депутатів, ми не змогли відправити своїх дітей на Західну Україну. Діти повернулись хоч і замореними, але з масою вражень. Вони досі наперебій розказують про те, що бачили, чим займались, які нові традиції вивчили. Також приємно, що малеча підтримує зв’язок з новими друзями, – зазначила мама двох учасників поїздки, Олена Олексіївна.

Народний депутат України, керівник Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відзначив, що організація подібних заходів – дуже приємна для нього місія.

– Мені приємно, що діти змогли не лише відпочити, але і дізнатись про побут, традиції Західної України. Такі заходи є не лише підтримкою соціально незахищених сімей, а також дітей наших Героїв, але і прекрасною нагодою вивчати різні куточки України. Поїздка, безумовно, сприяла нашому єднанню та показала дітям, що наша країна – яскрава, різнобарвна, і всі ми є її громадянами та спільно працюємо задля її добробуту. Мені було приємно сприяти проведенню такого свята, і я з задоволенням допоможу ще не одній такій програмі, – сказав Ігор Артюшенко.

IMG_1747 3 1 5 6 7 8 9