Завдяки Ігорю Артюшенку, ювілей запорізького ВНЗ відзначать на державному рівні

 

Верховна Рада України прийняла Постанову про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році. За підтримку документу проголосувало 228 парламентарів. За пропозицією народного депутата України Ігоря Артюшенка, у перелік ювілеїв було внесено дві дати.

Зокрема, Верховна Рада підтримала ініціативу нардепа про відзначення на державному рівні 50-річного ювілею Запорізького державного медичного університету. Цей навчальний заклад є одним з найкращих медичних вишів в Україні та має підтверджену роками репутацію ВНЗ, який дає якісну фундаментальну підготовку.

Також за ініціативою Ігоря Артюшенка було прийняте рішення відзначити 150 річницю з моменту створення культурно-освітньої громадської організації «Просвіта». Зараз ця широко відома організація існує під назвою Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що народний депутат Ігор Артюшенко вносив власні позиції до проекту постанови не лише як народний обранець, але і як випускник ЗДМУ та керівник Запорізької обласної організації ВУТ «Просвіта».

1

«Просвіта – це знакова організація, з лав якої вийшли видатні вчені, письменники, на її базі створювались українські наукові школи. Саме її діяльність у складні часи дозволила зберігати та розвивати українську наукову думку. Завдяки просвітницькій діяльності багато в чому ми змогли вистояти як нація, проносячи через покоління українські культуру та цінності.

Запорізький державній медичний університет, у свою чергу, за роки існування зміг стати авторитетним ВНЗ, відомим не лише в Україні, але і за її межами.

Я переконаний, що ми маємо пам’ятати про той внесок, який робиться нашими просвітянами та діячами освіти і науки, тож я вдячний колегам за підтримку і за те, що ми зможемо гідно відзначити ці ювілеї на державному рівні», – зазначив Ігор Артюшенко.