Завдяки народному депутату сотні маленьких запоріжців відвідали святкові вистави

Народний депутат України, керівник Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко подарував святковий настрій маленьким запоріжцям. За його сприяння діти отримали квитки на святкові вистави, які проходили в Запорізькому обласному цирку, Академічному театрі ім. Магара, Концертному залі ім. Глинки, Театрі юного глядача та Театрі ляльок.

Загалом глядачами святкових виступів стало понад 200 запорізьких дітлахів. Кожен з них отримав символічний солодкий подарунок від народного депутата.

– Мені приємно, що в Запоріжжі проходять яскраві та цікаві тематичні вистави, які можуть подарувати запоріжцям святковий настрій та створити для них відчуття новорічного дива. Саме тому хотілося, щоб якомога більше запоріжців стали учасниками святкових заходів та отримали задоволення від виступів творчих колективів, – зазначив Ігор Артюшенко.

Серед дітей, які відвідали святкові заходи, були лауреати творчих конкурсів, призери та переможці спортивних змагань, а також діти, які вже встигли досягти своїх перших перемог в інших сферах.

IMG_1702 1