Заява голови запорізької міської організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка

Ми, як представники демократичної, проєвропейської політичної сили, ніколи не ставили ім’я того чи іншого представника нашої партії вище за ідею, за загальну справу або за результат роботи.

Всі рішення нашої політичної сили у Запорізькій міській раді приймаються шляхом обговорення і врахування кожної думки члена фракції. Адже на відміну від багатьох політичних сил, ми сповідуємо принцип демократії і дослухаємось до кожної конструктивної думки.

Як відомо раніше, одностайним рішенням фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у міській раді було прийняте одноголосне рішення висунути кандидатом від демократичних сил на посаду секретаря міськради Олександра Константинова.

Одразу після цього, певні політичні сили розпочали дискредитаційну компанію проти Олександра.

Разом з тим, на загальних зборах демократичних партій неодноразово почали називати іншу кандидатуру, яку представники демократичного табору зголосились підтримати, як об’єднавчу. Цією кандидатурою був запорізький «кіборг», науковець та депутат Запорізької міської ради від «Солідарності» В’ячеслав Зайцев.

Тож 14 грудня, Олександр Константинов скликав засідання фракції і запропонував висунути кандидатом саме В’ячеслава Зайцева. Рішення було підтримано одноголосно (Сам В’ячеслав утримався при голосуванні).

Адже наша задача – не допустити обрання секретаря міської ради не від демократичних сил. Тож була обрана об’єднавча кандидатура, яку підтримав і сам Олександр Константинов.

Тому я, як голова запорізької міської організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», а також всі члени фракції «Солідарності» в міській раді, вимагаємо від міського голови Володимира Буряка на найближчій сесії запропонувати депутатам розглянути кандидатуру В’ячеслава Зайцева на посаду секретаря міської ради.

Нині впевнений, що всі представники проукраїнських, демократичних політичних сил у Запорізькій міській раді підтримають єдину, об’єднавчу кандидатуру В’ячеслава Зайцева на посаду секретаря міськради від демократичних сил.