Журналісти склали рейтинг відповідальності запорізьких народних обранців

По завершенню стоденного терміну роботи депутатів Верховної Ради України VIII скликання, запорізькі журналісти вирішили підбити підсумки стоденної активності дев’яти запорізьких нардепів, обраних у парламент в одномандатних мажоритарних виборчих округах області.

Проаналізувавши офіційну інформацію, розміщену на сайті Верховної Ради України, були зроблені висновки, щодо відповідальності запорізьких парламентарів.

При аналізі інформації були розглянуті такі категорії, як відвідування народними депутатами засідань ВРУ, згідно даних електронної і письмової реєстрації, а також кількість поданих законопроектів та депутатських запитів.

Відтак, Ігор Артюшенко виявився лідером в трьох з чотирьох проаналізованих категорій. Інші народні обранці показали не найбільш втішні для запорізьких виборців результати.

«Загалом, згідно офіційних даних, зазначених на сайті Верховної Ради України, можна констатувати, що найбільш відповідально до відвідування засідань парламенту підійшов народний обранець Ігор Артюшенко, маючи стовідсоткову відвідуваність згідно різних видів реєстрації. Однозначним лідером законотворчості серед запорізьких парламентарів-мажоритарників виявився Володимир Бандуров, який подав 19 законопроектів за сто днів діяльності. Щодо кількості поданих депутатських запитів – тут лідером активності також виявився нардеп Артюшенко», – йдеться у висновку журналістів, опублікованому на сайті 061.ua.

 

Повний рейтинг відповідальності народних депутатів України, обраних в одномандатних мажоритарних виборчих округах Запорізької області:

http://www.061.ua/news/772122