Зразкові вояки – учасники АТО отримали відзнаки від народного депутата України

Сьогодні, 11 лютого, на базі Запорізького обласного військового комісаріату був проведений урок мужності, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також учасників антитерористичної операції на Сході України.

Героям АТО та військовослужбовцям районних військкоматів в урочистій атмосфері були вручені подяки від народного депутата України Ігоря Артюшенка.

Грамоти військовослужбовцям від імені парламентаря вручив депутат Запорізької міської ради від «Солідарності», «кіборг», голова консультативної ради ветеранів АТО при голові ЗОДА В’ячеслав Зайцев.

Славетний «кіборг» виступив перед ветеранами-афганцями та Героями АТО і наголосив на значущості досвіду, який був переданий нинішньому поколінню захисників України.

«В нашій 79-й бригаді також були ветерани-афганці, які пішли на захист України добровольцями. Зокрема один з найкращих водіїв у нашій роті пройшов Афганістан і дуже часто ризикував життям, перевозячи вночі до терміналів донецького аеропорту вояків, харчі з водою та набої. Афганці для нас старші брати і батьки, які передавали досвід у зоні АТО. Від них я навчився кидати гранату «по-афганські» та іншим військовим хитрощам», – зазначив В’ячеслав Зайцев.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.

Також в рамках уроку мужності запорізьким воякам, які пройшли АТО, були вручені посвідчення учасників бойових дій.

Завершився урок мужності виступами музичних колективів та показом відеокадрів військових дій у Афганістані та зоні проведення АТО.